تماس با ما 2-22254080-021

اطلاعیه

خانه

حداقل
صفحه ثبت نام فناوران امید

فراگیر محترم:
لطفا قبل از ثبت نام,راهنمای تکمیل فرم ثبت نام را به دقت مطالعه نموده,در صورت هر گونه اشتباه استرداد وجه امکان پذیر نمی باشد
(1) کد ملی داوطلب :
(2) شماره تلفن همراه:
(شماره تلفن همراه ترجیحاً جهت استفاده در این طرح)
وضعیت :
(3)انتخاب مؤسسه :
(لطفاً با کلیک بر روی آرم مؤسسه مورد نظر، آنرا انتخاب نمایید.)
خیلی سبز
کاگو
قلم‌چی
بهار دانش
علوی
سنجش و دانش
گاج
آفبا
واله
(4) مقطع تحصیلی :
(5) رشته تحصیلی :
(6) بسته آموزشی :
مشخصات بسته :
---
(7) محل نمایندگی :
استان:
شهر:
نمایندگی:
مشخصات نمایندگی :
---
(8) آدرس ایمیل:

راهنمای تکمیل فرم ثبت نام

بند (1):
  عدد ده رقمی شماره ملی خود را از چپ به راست در محل مربوط وارد نمایید و از درج ممیز (/) و یا خط تیره (-) خودداری کنید. (مطابق قسمت مشخص شده در تصویر زیر)  
بند (2):
  لطفاً شماره تلفن همراه خود را بدون خط فاصله وارد نمایید، به عنوان مثال : 09121234567
بند (3):  با کلیک بر روی آرم هر مؤسسه می توانید بسته ی مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
بند (4):  مقطع تحصیلی، نمایانگر مقطعی است که می خواهید در سال تحصیلی جدید به آن ورود پیدا کنید، در این بخش مقطع تحصیلی مورد نظر خود را انتخاب کنید.
بند (5):  رشته تحصیلی، با توجه به مقطع تحصیلی انتخاب شده، رشته های مربوط به آن در این بخش نمایش داده می شوند، از فهرست بازشونده رشته مورد نظر خود را انتخاب کنید.
بند (6):  بسته آموزشی، با توجه به رشته ای که انتخاب کرده اید، نوع بسته مورد نظر خود را به انتخاب نمایید. شرح کامل محتویات هر نوع بسته از قسمت «مشاهده جزئیات» قابل نمایش می باشد.
بند (7):  ابندا استان، شهر و سپس نمایندگی مورد نظرتان را انتخاب نمایید. در صورتیکه استان و شهر مورد نظر شما در این لیست وجود ندارد، برای اطمینان با پشتیبانی طرح تماس بگیرید.
بند (8):  آدرس ایمیل خود را وارد کنید، از این آدرس برای تماس ها، پیگیری ها و اعلام وضعیت ها استفاده خواهد شد، لطفاً آدرس معتبری را وارد نمایید.
بند (9):  کد امنیتی بمنظور جلوگیری از پر شدن فرم توسط وب-روبوت ها و همچنین کاهش ترافیک پورتال تعبیه شده است، لطفاً کد امنیتی را در محل مربوطه وارد نمایید.